Realizácie

Kasárne SNP Zvolen

Zvolen, Banskobystrický kraj

Projekt bol zameraný na inštaláciu vzduchotechniky a klimatizácie v objekte Kasárne SNP vo Zvolene. Účelom vzduchotechnického zariadenia bolo splnenie všeobecne záväzných požiadaviek na vetranie a chladenie priestorov. Celý objekt je nútene vetraný pomocou zariadenia zloženého z dvoch jednotiek úpravy vzduchu a vzduchových rozvodov. Jedna jednotka je 100% záloha.

  Klimatizácie
  Vetranie a chladenie
  Vzduchotechnika

Rekonštrukcia pamätníka SNP

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Inštalácia vzduchotechniky a klimatizácie v objekte Pamätník SNP v Banskej Bystrici. Projekt bol zameraný na prestavbu administratívnej časti na depozitáre a výstavné priestory predmetov z 2. svetovej vojny. Okrem výstavných priestorov sa v projekte realizovala aj nová časť administratívy, v ktorej sa realizovala výmena vzduchu, chladenie aj ohrev kancelárií.

  Klimatizácie
  Vetranie a chladenie
  Vykurovanie
  Vzduchotechnika

Schott

Lukácsháza, Maďarsko

Projektová dokumentácia pre profesiu vetranie a chladenie. Dodávka a inštalácia vzduchotechniky, chladenia, čistých priečok a stropov, dodávka a inštalácia systému upravenej vody WFI (water for injection). V hale je použitý systém vetrania a chladenia. Zdrojom chladu sú vzduchom chladené chillery.

  Čisté priestory
  Špeciálne systémy
  Vetranie a chladenie
  Vzduchotechnika

Imuna Pharm

Šarišské Michaľany, Prešovský kraj

Spracovanie projektovej dokumentácie, inštalácia vzduchotechniky, vykurovania, chladenia a klimatizácie. V budove je použitý systém temperovania betónového jadra. Zdrojom tepla je odovzdávacia stanica tepla. Zdrojom chladu sú vzduchom chladené chillery.

  Chladenie
  Servis
  Vzduchotechnika

Marel

Nitra, Nitriansky kraj

Spracovanie projektovej dokumentácie, inštalácia vzduchotechniky, chladenia a klimatizácie. V budove je použitý systém temperovania betónového jadra. Zdrojom tepla je odovzdávacia stanica tepla. Zdrojom chladu sú vzduchom chladené chillery.

  Klimatizácie
  Meranie a regulácia
  Servis
  Vzduchotechnika

Deltrian

Kežmarok, Prešovský kraj

Spracovanie projektovej dokumentácie, inštalácia vzduchotechniky, chladenia a klimatizácie. V budove je použitý systém vetrania a chladenia. Zdrojom chladu sú klimatizačné jednotky.

  Klimatizácie
  Meranie a regulácia
  Servis
  Vzduchotechnika

What they say about us

Successful implementation, satisfied customer

„UNITECHNOLOGY poskytuje vynikajúce služby v oblasti vzduchotechniky. Ich tímový prístup a odbornosť vytvorili optimálne prostredie v našej kancelárii. S radosťou odporúčam ich služby.“

Juraj H.
Košice

„Dlho som hľadal dodávateľa s výbornými referenciami a som spokojný, že som sa dostal k UNITECHNOLGY. Majú odborné znalosti a skúsenosti v oblasti klimatizácie a podlahového kúrenia. Samotná inštalácia bola rýchla a bezproblémová.“

Peter S.
Bratislava

Do you have any questions? We are here to help.
info@unitechnology.eu
+421 48/414 76 11